Nezařazené

Dětské Hnízdo – jedno z nejoblíbenějších míst vašeho dítěte, mimo Vašeho náručí

ZARUČENÁ BEZPEČNOST

Dětské hnízdo představuje matrace s vysokými měkkými hranami, který nabízí útulný a úzký prostor na spaní dítěte. Mnoho dětských lékařů a odborníků doporučuje, aby miminka spali na zádech, protože se tak snižuje riziko výskytu obávaného Syndromu náhlého a neočekávaného úmrtí dětí (SIDS). Nejvhodnějším místem pro spánek dítěte je plochý povrch, který poskytují právě dětské hnízda. Během spánku v hnízdě si děti netlačí na žaludek a díky vyvýšeným okrajem se nepřevalovat na bříško.

Mimo jiné jsou miminka velmi vnímavé a reagují citlivě na změny prostředí. Okolní prostředí hnízda připomíná lůno matky, ve kterém se dítě vyvíjelo. Díky tomu je děťátko klidnější a cítí se bezpečně iv prostředí, ve kterém se ocitlo poprvé.

PRAKTIČNOST

Po narození dítěte je zdravý spánek jednou z největších výzev pro každou rodinu a mnoho z nás by udělalo vše proto, aby se mohlo nerušeně a v klidu vyspat. Kvalita spánku rodiče však závisí na spánku svého dítěte, které se musí cítit ve své posteli bezpečně.

Výhodou dětských hnízd je, že můžete mít dítě během spánku ve své posteli a přitom se nemusíte obávat, že byste ho přilehlou. Hrany hnízda jsou navrženy tak, abyste ho mohli očima sledovat během jeho spánku.

 Doporučujeme, aby hlavička dítěte byla během spánku ve stejné výši jako ležíte na svém polštáři vy, abyste dítě během spánku nezakrývaly svými přikrývkami. V hnízdě se dítě nespadne a vy tak můžete bez obav spát vedle něj.

Dětské hnízdo oceníte i během nočního kojení. Nemusíte vstávat k dětské postýlce a své dítě nakojit i bez větších pohybů.

Zároveň si můžete svůj malý poklad pohodlně vzít i na cesty. Díky uchopitelným bočním ručkám hnízda si přenesete děťátko do vlaku či auta, aniž jste ho museli vzbudit.

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT DĚTSKÉ HNÍZDO?

Nejdůležitější je, aby hnízdo dítěti zaručovalo bezpečnost, proto dbejte při jeho výběru na měkkost, boky a matraci hnízda. Na bocích nesmí chybět prodyšná vzduchová síť, přes kterou může vaše dítě dýchat. Matrace má být pohodlný a vyroben z pevné pěny, aby do něj váš malý poklad nemohlo zavrtat svou tvář.

Co se týče materiálu upřednostněte výrobky, které jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny a lze je prát v pračce.

V současnosti najdeme na trhu již množství hnízd, které se dají přizpůsobit velikosti vašeho dítěte. V naší nabídce nechybí nastavitelné hnízda, které jakoby rostly s vaší ratolestí. Kromě toho může vaše hnízdo vypadat krásně díky přibalené přikrývce a polštářku, které ladí s hnízdem.

Doporučujeme vám naši kompletní sadu s hnízdem, v níž nechybí polštář a přikrývka se sladkým motivem. Vaše miminko tak bude nejen v bezpečí ale iv krásném prostředí.

Je pravdou, že dětské hnízda se před několika lety v mnoha domácnostech nenacházely. Nyní jsou však díky svým benefitem jednou z důležitých součástí dětské výbavičky. Proto, pokud čekáte přírůstek do rodiny, nebo se má narodit děťátko někomu z vašich blízkých, určitě vřele doporučujeme koupi hnízda, kterou určitě neprohloupíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.